W jaki sposób poprawić swoje szanse na poderwanie dziewczyny?

Jest kilka bezwzględnych zasad, które powinno się wykorzystywać w okresie podrywania dziewczyn. Imponująco zdają sobie z nich sprawę ci, którzy nie posiadają kłopotów z nawiązywaniem nowiusieńkich znajomości. To właśnie oni zwykle „drażnią” tych osobników, dla których poderwanie nowej dziewczyny, to poniekąd jak podbicie najwyższego szczytu w Himalajach. Jednak wszak jeżeli ktoś nie ma w sobie wrodzonej umiejętności „zaczepiania” dziewczyn, to mimo to może zaznajomić kilka zasad, które jego wiedzę oraz umiejętności w tej dziedzinie, w dużej mierze ulepszą.

Jak zachowywać się w czasie podrywania dziewczyn?


Co robi facet, który widzi kobietę, która mu się podoba? Zazwyczaj zaczyna się denerwować. Rozpoczyna się pocić, rozglądać na wszelkie strony, wykonywać niekontrolowane ruchy. Czy pomaga to w podrywaniu? Bez wątpienia nie, a wręcz na odwrót, od razu stawia takiego faceta na straconej sytuacji, gdyż damy adorują panów kategorycznych, zdecydowanych, pewnie stąpających po ziemi. Wiedzą one, że taki mężczyzna będzie wiedział jak uratować się w uciążliwych sytuacjach oraz stale będzie nad wszystkim rządził. Wobec tego już podczas pierwszej konwersacji będą próbowały odnaleźć w nim cechy, które tym atrybutom odpowiadają. Jeżeli znajdą natomiast wielkie poruszenie, nieumiejętność radzenia sobie w radykalnych sytuacjach, to taki pan ma malutkie szanse na sukces. Wobec tego do pierwszej konwersacji z kobietą trzeba podejść w sposób zachowujący zimną krew, na luzie, a wówczas i rozmówczyni będzie pokrewnie się zachowywać. Nie można od razu wmawiać sobie, że bez wątpienia z tej znajomości nic nie będzie, że bez wątpliwości uzyskamy kosza. To wyłącznie zwiększy nasze nerwy, a zminimalizuje szanse na zwycięstwo.

Jakim sposobem wypada wyglądać w czasie podrywania dziewczyn?


Nie należy chyba nikomu wyjaśniać, że niewiasty miłują panów zadbanych, rosłych, z którymi wyjście na randkę nie będzie przyczyniało im wstydu. Więc jeszcze zanim ruszymy zniewalać kobiece serca, pożądane byłoby o tym pomyśleć i podjąć ku temu należyte kroki. Ażeby zadbać o swój image, warto zapisać się na siłownię lub trenować w sposób w wyższym stopniu spersonalizowany. Bieganie, jazda na rowerze, pływanie są w stanie pomóc w pozbyciu się bezużytecznej tkanki tłuszczowej oraz w nabraniu sportowego wyglądu. Należy też zadbać o swoją garderobę. Trzeba w niej mieć ubrania na różne okazje, zarówno te bardziej oficjalne, jak również na luźne spotkania. Panie bardzo to cenią, gdyż dla nich moda jest niezmiernie istotna.

Abstrahując od wyglądu zewnętrznego, niezwykle istotne w czasie poznawania nowych dziewczyn, jest sposób bycia faceta. Winien on być na luzie (choć nie nadto), z poczuciem humoru, ale równocześnie pewny siebie. Kobiety wbrew pozorom nie lubią „wypachnionych” oraz uległych facetów. W wyższym stopniu zwracają one uwagę na „złych facetów”, gdyż ich podświadomość mówi im, iż nie będą się one z nimi nudzić, a nudę płeć piękna bezsprzecznie nie toleruje. Chcąc więc poderwać jakąś pannę, atrakcyjnie się ubierz, zadbaj o osobisty wygląd zewnętrzny, na pewno nie pij wcześniej alkoholu, przestań się niepokoić, a twoje szanse na uzyskanie sukcesu o wiele się podwyższą i cały „projekt” powiązany z poderwaniem kobiety, zdoła się udać.