W jaki sposób polepszyć swoje szanse na poderwanie dziewczyny?

Występuje parę bezwzględnych reguł, które trzeba używać w czasie podrywania dziewczyn. Doskonale zdają sobie z nich sprawę ci, którzy nie posiadają kłopotów z nawiązywaniem nowiutkich znajomości. To właśnie oni zwykle „drażnią” tych osobników, dla których poderwanie nowej dziewczyny, to w pewnej mierze jak podbicie najwyższego szczytu w Himalajach. Jakkolwiek wszak jeśli ktoś nie ma w sobie wrodzonej umiejętności „zaczepiania” panien, to mimo to, może zrozumieć nieco zasad, które jego wiedzę oraz zdolności, w tej dziedzinie w dużej mierze poprawią.

Jakim sposobem zachowywać się w trakcie podrywania dziewczyn?


Co robi mężczyzna, który spostrzega dziewczynę, która mu się podoba? Najczęściej rozpoczyna się denerwować, pocić, rozglądać na wszystkie strony, wykonywać niekontrolowane ruchy. Czy wspomaga to w podrywaniu? Bezsprzecznie nie, a wręcz na odwrót, od razu umieszcza takiego pana na straconej pozycji. Gdyż kobiety adorują mężczyzn stanowczych, zdecydowanych, pewnie stąpających po ziemi. Wiedzą one, że taki pan będzie wiedział jak zachować się w kłopotliwych sprawach i zawsze będzie nad wszystkim panował. Wskutek tego już w ciągu pierwszej konwersacji będą próbowały odnaleźć w nim cechy, które tym atrybutom odpowiadają. Jeśli wypatrzą jednakże wielkie rozdrażnienie, nieumiejętność radzenia sobie w ostatecznych sprawach, to taki mężczyzna ma małe szanse na sukces. W związku z tym do pierwszej rozmowy z kobietą powinno się podejść w sposób spokojny, wyluzowany, a w takim razie i rozmówczyni będzie analogicznie się zachowywać. Nie można od razu wmawiać sobie, że na bank z tej znajomości nic nie będzie, iż bez wątpliwości dostaniemy kosza. To wyłącznie powiększy nasze nerwy, a obniży szanse na sukces.

Jak trzeba wyglądać w trakcie podrywania dziewczyn?


Nie powinno się chyba nikomu tłumaczyć, że niewiasty kochają facetów zadbanych, atletycznych, z którymi wyjście na randkę nie będzie przyczyniało im wstydu. Toteż jeszcze zanim ruszymy zdobywać żeńskie serca, pożądane byłoby o tym pomyśleć oraz podjąć ku temu adekwatne kroki. Żeby zadbać o swój image, powinno się zapisać na siłownię lub ćwiczyć w sposób bardziej spersonalizowany. Bieganie, jazda na rowerze, pływanie są w stanie pomóc, w pozbyciu się daremnej tkanki tłuszczowej oraz w nabraniu sportowego wyglądu. Należy również zadbać o swoją garderobę. Wypada w niej mieć ubrania na różne okazje, zarówno te bardziej poważne, jak również na swobodne spotkania. Damy wyjątkowo to cenią, albowiem dla nich moda jest niezwykle istotna.

Niezależnie od wyglądu zewnętrznego, wybitnie ważne w czasie poznawania nowych dziewczyn jest postępowanie faceta. Winien on być zrelaksowany (chociaż nie ponad miarę), z poczuciem humoru, ale w tym samym czasie zdecydowany. Kobiety wbrew pozorom nie lubią „wypachnionych” oraz uległych facetów. Z większym natężeniem zwracają one uwagę na „złych facetów”, bowiem ich podświadomość podpowiada im, że nie będą się one z nimi nudzić, a monotonności płeć piękna nie ulega wątpliwości, nie znosi. Chcąc więc poderwać jakąś kobietę, modnie się ubierz, zadbaj o osobisty wygląd zewnętrzny, bezsprzecznie nie pij wcześniej alkoholu, przestań się denerwować, a twoje szanse na osiągnięcie sukcesu w dużym stopniu się podwyższą i całe „przedsięwzięcie” powiązane z poderwaniem panny, zdoła się udać.