Sprawdzone metody na to jak poderwać dziewczynę

Niezliczona liczba panów, dzień w dzień analizuje strony internetowe czy też specjalistyczne poradniki, szukając informacji, które wesprą ich w poderwaniu dziewczyny, która od jakiegoś czasu im się podoba. Wyszukują oni znakomitych oraz stwierdzonych metod, dzięki którym całość pójdzie po ich myśli, a nowiutka znajomość pozostanie zaczęta. Jednak czy takie doskonałe sposoby egzystują? Czy da się nauczyć kokietowania dziewczyn? Ciężko bezsprzecznie na to pytanie odpowiedzieć. Nie ulega wątpliwości można się do spotkania przygotowywać, ale ponieważ każdy z nas jest inny, pokrewnie jak i każda niewiasta jest inna, toteż nie ma jednej doskonałej metody, która sprawdzi się w każdym przypadku. Każdy facet, winien „wypracować” sobie jakiś jeden sposób, który najbardziej koresponduje jego właściwościom charakteru, wyglądowi i tym podobne., a później tylko modyfikować go do konkretnej już sytuacji.

Trywialne sposoby podrywania dziewczyn


Kobiety po wielokroć słyszały hasła o tym, że są najładniejsze na świecie, o tym iż spadły z nieba, lub o tym, że kwiaty kwitną gdy obok nich kroczą. Hasła te, są im serwowane zapewne każdego dnia przez panów, którzy nie wiedzą jak flirtuje się kobiety oraz pozyskuje kobiece serca. Więc jeśli po raz kolejny te same creda usłyszą, to zamiast wzbudzić ich zaciekawienie, jeszcze bardziej je zdenerwujemy. Albowiem kobiety nie lubią frazesów oraz pustych banałów. Wielbią i ubóstwiają jak facet stara się i układa coś nowego. Nie zapraszaj więc niewiast, aby oglądały u ciebie kolekcję znaczków pocztowych, nie umawiaj się do kina na film, który ona już pewno niejednokrotnie zobaczyła itp. Zaszokuj ją, bądź twórczy, wykaż się swoją imaginacją oraz inteligencją. Wtedy twoje szanse na sukces znacznie się powiększą.

W czasie podrywania dziewczyn wyczuwaj jej myśli oraz intencje


Ktoś bystry kiedyś powiedział, że niewiasty jest niesłychanie trudno zrozumieć. Zwłaszcza, jeśli nie znamy prawidłowo jej zachowań, zamiłowań i tym podobne. A przecież podczas pierwszej konwersacji z niewiastą, nie mamy o tym żadnego pojęcia. Przeto jeśli ciekawi cię jakaś pani, zanim dokonasz jakieś bezpośrednie kroki żeby zapoczątkować z nią znajomość, staraj się o niej jak najwięcej dowiedzieć. Możesz ją czujnie przypatrywać, dzięki czemu dowiesz się jakie ma zainteresowania, gdzie uwielbia spacerować, w jakim towarzystwie się obraca itp.

Niemiernie pomaga to potem w późniejszym „podrywie”, ponieważ zdołamy domyślić się, co zdoła ona nam odpowiedzieć oraz czym ją zaintrygować. W ten sposób zdołamy w „błyskotliwy” sposób poszukiwać odpowiednich tematów do rozmowy, celnie reagować na jej pytania, czy też samemu je zadawać. Nie trzeba chyba nikogo namawiać, jak powiększa to nasze szanse na zrealizowanie sukcesu, czyli zdobycie kobiecego serca.
Nie jest nigdzie zakomunikowane, że każda próba poderwania dziewczyny musi zakończyć się sukcesem. Na dodatek, wyłącznie niewielkiej części panów udaje się, nieomal za każdym razem nawiązywać znajomość z dziewczyną, która im się podoba. Jednakże nie ma się co dołować i tracić otuchę, iż nigdy nam się to nie uda. Gdzieś tam na świecie istnieje ta osoba, która przeznaczona jest właśnie dla nas i której „poderwanie” będzie łatwe, gdyż i ona będzie pożądała się z nami spotykać, i zauważy w nas coś, czego inne damy nie potrafiły do tego momentu spostrzec.